مقالات

معرفی شرکت بازاریابی شبکه ای
Nu Skin Enterprises شرکت بازاریابی چند سطحی آمریکایی است که محصولات مراقبت شخصی و مکمل های غذایی است را تولید و به فروش می رساند.
معرفی شرکت بازاریابی شبکه ای
شرکت perfect، فعال در فروش غذای سالم، محصولات زیبایی، مراقبت از پوست و محصولات و لوازم خانگی است.
معرفی شرکت بازاریابی شبکه ای
ناتورا، (Natura) بزرگترین شرکت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی برزیلی است، که در زمینه تولید، بازاریابی و فروش محصولات آرایشی-بهداشتی فعالیت می نماید.
اینفوگراف آموزشی
الزامات آموزشی برای بازاریابان به صورت اینفوگراف توسط دبیرخانه کمیته نظارت بر بازاریابی شبکه ای ارائه شده است.
استخر پاداش
پاداش استخري در بازاريابي شبکه اي عبارت است از اختصاص درصدي از فروش ناخالص شرکت به افراد واجد صلاحيت، به طوري که با تجميع امتيازات افرادِ واجد صلاحيت و احتساب درصد اختصاص يافته، ارزش ريالي هر امتياز...
استراتژی های بازاریابی محتوا
اگر به دنبال ارتقا و به روزرسانی استراتژی های بازاریابی محتوا (content marketing) هستید، مهم ترین موارد بازاریابی محتوا در سال 2018 را بررسی کنید.
عوامل مؤثر در موفقیت بازاریابی از دیدگاه تیلور
جان تیلور دکترای تحقیق جامع و تجزیه و تحلیل طرح های درآمدزایی، بیش از 400 شرکت مختلف mlm در کشورهای مختلف را مورد تحلیل قرار داده و در کتاب خود با نام "باید ها و نباید های mlm " یافته های...
برخی از صاحبان کسب وکار با عنوان پرداخت پورسانت های تک سطحی فعالیت شان را آغاز کرده اند اما درعمل به طور غیرمستقیم در حال پرداخت پورسانت چندسطحی بدون دریافت مجوز قانونی هستند.
DSA نتایج فروش این صنعت را در جلسه سالانه خود در ژانویه ارائه و دلایل اصلی رکود در فروش مستقیم را در آمریکا توضیح داد.
معرفی شرکت های بازاریابی شبکه ای
وور ورک (vorwerk) شرکت بازاریابی چندسطحی بین المللی است. تجارت اصلی این شرکت فروش مستقیم محصولات مختلفی چون لوازم خانگی (جاروبرقی kobold)، لوازم آرایشی و لوازم آشپزخانه است.

صفحات