شناسه : 149
يكشنبه 9 آبان 1395 ساعت 11:55 2016-10-30 11:55:45
شرکت بین المللی stemetch یکی از شرکت های  پیشگام در تولید و عرضه محصولات سلامتی است که با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز ساخته شده و از روش بازاریابی چند سطحی در توزیع محصولاتش استفاده می نماید.
شرکت بین المللی stemetch یکی از شرکت های پیشگام در تولید و عرضه محصولات سلامتی است که با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز ساخته شده و از روش بازاریابی چند سطحی در توزیع محصولاتش استفاده می نماید.

شرکت بین المللی stemetch یکی از شرکت های  پیشگام در تولید و عرضه محصولات سلامتی است که با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های روز ساخته شده و از روش بازاریابی چند سطحی در توزیع محصولاتش استفاده می نماید. اولین محصول این شرکت با نام D-fuze نوعی فیلتر تلفن همرا است که به کاهش در معرض اشعه الکترو مغناطیسی تلفن همراه بودن، کمک می کند و آن را برای اولین بار در منطقه ECO راه اندازی شده است.

این فیلتر با همکاری دکتر Yury KOrn، دانشمند روسی مشهور، مخترع و تئوری پرداز ساخته شده است. D-fuze تنها فیلتر تلفن همراه در بازار است که با تزریق تکنولوژی Vital Force ساخته شده است. این تکنولوژی فرآیند انحصاری است که امواج الکترو مغناطیسی منتشر شده را از بدن دور می کند و کاربران را از تشعشعات مضر تلفن همراه دور می نماید. D-fuze دیسکی بسیار باریک است که از عناصر خنثی ساخته شده و در کمتر از چند ثانیه قابل نصب در پشت تلفن همراه است. تمامی انجمن های علمی و پزشکی اتفاق نظر دارند که Emfs (امواج مغناطیسی) به طور بالقوه توسط بدن به ویژه مغز انسان قابل جذب بوده و این موضوع بسیار نگران کننده است؛ زیرا که متوسط جمعیت آمریکا 1/3 از ساعت بیداری شان را با گوشی های هوشمندشان می گذرانند و بسیاری از نوجوانان و جوانان با گوشی هایی که در زیر بالشت و یا در نزدیکی خودشان گذاشته اند به خواب می روند.

رییس و مدیرعامل شرکت، ری کارتر، گفته است هر کاری که ما انجام می دهیم یک انقلاب است. محصولات سلامت تلفن همراه شرکت که با استفاده از فناوری های نوآورانه ساخته شده است و توسط فرمول های متعددی مورد اثبات قرار گرفته است به حفاظت از بدن انسان کمک شایانی می نماید.ما تعهد و اشتیاق به توسعه سلامتی، نوآوری و موفقیت در سر تا سر دنیا داریم و این تعهد تا جایی ادامه دارد که ما را متمرکز بر توسعه پیشگامانه محصولات سلامتی برای بهبود بخشیدن به کیفیت مردم در سر تا سر دنیا نموده است.

D-fuze با بیش از 12 سال توسعه بر خلاف سایر فیلترهای تلفن همراه توسط آزمایشگاه های دولتی تست شده و مورد تأیید می باشد.

کار با شرکت Stemetch به دلیل تعهد آن به استفاده از تکنولوژی های نوآورانه و تلاش در جهت بهبود زندگی مردم مطبوع است.

این فیلترها راه حل های جدید و واقعی را به مردم برای محافظت از خودشان در برابر امواج تلفن همراه ارائه می دهند و از طریق شبکه نمایندگان فروش مستقل در بیش از 50 کشور در 6 قاره توزیع می گردد.


اضافه کردن دیدگاه جدید