شناسه : 150
يكشنبه 9 آبان 1395 ساعت 12:28 2016-10-30 12:28:10
شرکت melaleuca سالگرد سی سالگی اش را جشن گرفت. این شرکت که در شرق ایالت idaho  قرار گرفته است به اوج پیشرفت خود در سپتامبر گذشته رسیده است.
شرکت melaleuca سالگرد سی سالگی اش را جشن گرفت. این شرکت که در شرق ایالت idaho قرار گرفته است به اوج پیشرفت خود در سپتامبر گذشته رسیده است.

شرکت melaleuca سالگرد سی سالگی اش را جشن گرفت. این شرکت که در شرق ایالت idaho  قرار گرفته است به اوج پیشرفت خود در سپتامبر گذشته رسیده است.

فرانک واندراسلیت به مؤسس و مدیر عامل این شرکت می گوید : Idaho مکان فوق العاده ای برای شروع یک کسب و کار است و شرکت های بزرگ می توانند به راحتی در این مکان فعالیت شان را آغاز و ادامه دهند.

این شرکت بیش از 450 نوع متفاوت محصولات تندرستی و سلامتی تولید کرده است که برای مشتریانش در 18 کشور دنیا تولید شده است. دامنه محصولات شرکت از ویتامین ها و مکمل ها ومحصولات سلامتی تا پاک کننده های غیر خانگی است.این شرکت همچنین رسته کاملی از روغن های گیاهی لوازم آرایشی و مراقبت از پوست و محصولات مراقبت شخصی را ارائه می دهد.

رئیس بخش بازاریابی شرکت می گوید: این شرکت همیشه پیشگام در تحقیق و توسعه و ارائه محصولات با مواد اولیه طبیعی و کیفیت بالا بوده است. ما با این تفکر محصولاتمان را تولید می کنیم که دارای مزیت نسبت به سایر رقبا باشد. در غیر این صورت ما قادر نخواهیم بود آن را به سادگی به فروش برسانیم.

این شرکت مسیر متفاوتی را در مقایسه با رقبایش طی می کند و برخلاف رقبایش تکیه بر کانال های خرده فروشی انبوه ندارد؛ بلکه بسیاری از مشتریانی از کارخانه خریدشان را انجام می دهند. این شرکت درک کرده است که اگر می خواهد مصرف کنندگان وفادار داشته باشد باید به روش های متفاوت از رقبا فعالیت داشته باشد.

این شرکت فرصت استثنایی را در محصولات سلامتی بوجود آورده است و به تمامی شرکت ها یاد داده است، چطور می توان با مدل تجاری غیر سنتی به شکوفایی رسید.

نگاهی به نمودار رشد شرکت نشان می دهد این شرکت یکی از 5 شرکت خصوصی برتر idaho است که کارش را در این ایالت آغاز کرده است.

Melaleuca به فروش سالیانه 1.2 میلیارد دلار دست پیدا کرده است و تقریباً 1 میلیون مشتری را داراست که خرید مکرر از فروشگاه آنلاین شرکت داشته اند. اکثریت محصولات شرکت از وب سایت شرکت خریداری می شوند.


اضافه کردن دیدگاه جدید