شناسه : 348
چهارشنبه 29 دى 1395 ساعت 16:07 2017-1-18 16:07:50
Primerica شرکت بازاریابی شبکه ای با بیش از 40 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات بیمه عمر، برنامه ریزی و مشاوره مالی در زمینه روش های سرمایه گذاری، دریافت وام های مختلف و سایر خدمات مالی می باشد.
Primerica شرکت بازاریابی شبکه ای با بیش از 40 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات بیمه عمر، برنامه ریزی و مشاوره مالی در زمینه روش های سرمایه گذاری، دریافت وام های مختلف و سایر خدمات مالی می باشد.

Primerica شرکت بازاریابی شبکه ای با بیش از 40 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات بیمه عمر، برنامه ریزی و مشاوره مالی در زمینه روش های سرمایه گذاری و دریافت وام های مختلف و سایر خدمات مالی می باشد.

این شرکت در سال 1977 تأسیس شده است و مرکز آن در Duluth واقع در ایالت Georgia واقع شده است. شرکت رسالت اصلی اش را کمک به خانوارها در دست یابی به درآمد بیشتر، استقلال مالی و تسویه کلیه بدهی ها عنوان کرده است. این شرکت 34/1 میلیارد دلار درآمد سالیانه جهانی را گزارش کرده است همچنین مسئولین شرکت عنوان کرده اند که بیش از 4 میلیون نفر تحت پوشش بیمه عمر شرکت قرار گرفته اند. این شرکت نام خود را در بازار سهام نیویورک به ثبت رسانده است.

Primerica دوره های آموزشی بسیار مناسبی را برای بازاریابانش فراهم کرده است. این آموزش ها شامل آموزش دستورالعمل بیمه عمر، حقوق بازنشستگی، خدمات حقوقی و برنامه ریزی در زمینه سرمایه گذاری و دریافت وام های مختلف است. شرکت همچنین DVD، کتابچه های راهنما، آموزش آنلاین را برای بازاریابان جهت دریافت مجوز و راه اندازی کسب و کار موفق توسط آنان، فراهم کرده است.

نمایندگان این شرکت ابزارهای دستی الکترونیکی را دریافت می کنند که به آن ها امکان می دهد پرسشنامه های بیمه را فوری دریافت کرده و با استفاده از یک برنامه کاربردی بدون نیاز به کاغذ آن ها را پر کنند.

خدماتی که شرکت ارائه می دهد کمکی به خانوارها برای سرمایه گذاری در مورد آینده شان است. این شرکت اصولی را آموزش می دهد که حتی در مدارس هم آموزش داده نمی شود.

Primerica مشاوره و برنامه ریزی های مالی را برای ساختن آینده ای بهتر به مشتریانش آموزش می دهد. اصول آموزش داده شده توسط شرکت عبارتند از قوانین بازنشستگی، نرخ بهره، کنارگذاشتن واسطه ها در سرمایه گذاری، نحوه برنامه ریزی برای پرداخت بدهی ها و مالیات های معوق و مواردی از این قبیل.

Primerica تحلیل های مالی بسیار قوی را به افرادی که علاقه مند به داشتن استراتژی شخصی برای موقعیت مالی شان هستند، فراهم می کند. فرآیند ارائه مشاوره شرکت حدود 30 دقیقه به طول می انجامد که در این مدت  به متقاضیان ، برنامه ای برای تسویه بدهی ها، حل مشکلات بازنشستگی، پس انداز درآمد و نحوه تأمین بودجه آموزشی شان ارائه می گردد.

در این تحلیل ارائه شده توسط شرکت به متقاضیان کمک می شود تا میزان پولی که آن ها برای پرداخت تعهدات شان نیاز دارند، اندازه بگیرند. متقاضیان علاقه مند می بایست قرار ملاقاتی را با نمایندگان شرکت ترتیب دهند و مستندات مالی را که در وب سایت شرکت لیست شده است، همراه خود داشته باشند.

Primerica توسط مجله فوربس به عنوان یکی از 50 شرکت مالی قابل اعتماد نامگذاری شده است.

طبق اعلام عمومی شرکت درآمد جهانی شرکت و نیروهای فروش آن در طول چند ماه گذشته به صورت تصاعدی افزایش یافته است. با نزدیک به 40 سال سابقه، اثبات شده که Primerica شرکت بازاریابی شبکه ای مشروع و قانونی است.

این شرکت در کنار ویژگی های مثبتش نقاط ضعفی را نیز داراست.

اولین نقطه ضعف شرکت نمایندگان کم تجربه شرکت است. نمایندگان شرکت تجربه کمی در زمینه کاری شرکت به ویژه در حیطه فروش بیمه عمر دارند؛ تجربه این نمایندگان از تجربه کارگزاران بیمه بسیار کمتر است. اکثر این نمایندگان تجربیات مشاوره ای قابل قبولی ندارند و هر چیزی را که در مورد سرمایه گذاری می دانند از آموزش های شرکت به دست آورده اند.

دومین نقطه ضعف شرکت استفاده از شگرد استخدامی (مصاحبه شغلی) توسط برخی از نمایندگان فروش شرکت است. نمایندگانی که از این تکنیک استفاده می کنند در سایت های کاریابی ثبت آگهی کرده و با افراد جویای کار با عنوان مصاحبه شغلی تماس برقرار می نمایند.

این نمایندگان هیچ چیز را در مورد کار فاش نمی کنند اما به متقاضیان اعلام می کنند اگر مهارت های لازم را دارند در جلساتی که اطلاعات کار ارائه می شود حضور یابند و آنجا در جریان جزئیات کار قرار گیرند. متقاضیانی که در این جلسات حضور یافته اند گزارش کرده اند که ان ها وادار به ثبت نام به عنوان نماینده فروش شده اند.

سومین نقطه ضعف شرکت در مورد عدم اطلاع رسانی دقیق شرکت در مورد پورسانت ها است. شرکت طرح بازپرداختی را دارد که به نمایندگانش تا سطح 11 کمیسیون پرداخت می کند. اما این شرکت اطلاعات محدودی را در مورد درصد پورسانت ها و دیگر پاداش های مالی اش در وب سایت خود منتشر کرده است.

 

 

 


دیدگاه ها

اضافه کردن دیدگاه جدید