شناسه : 466
شنبه 16 ارديبهشت 1396 ساعت 14:38 2017-5-6 14:38:01
+Juice Plus شرکتی بین المللی در عرصه صنعت زیست فناوری و دارو سازی است که با همکاری  NSA (انجمن امنیت ملی ) تأسیس شده است.
+Juice Plus شرکتی بین المللی در عرصه صنعت زیست فناوری و دارو سازی است که با همکاری NSA (انجمن امنیت ملی ) تأسیس شده است.

Juice Plus+ شرکتی بین المللی در عرصه صنعت زیست فناوری و دارو سازی است که با همکاری  NSA (انجمن امنیت ملی ) تأسیس شده است.

شرکت Juice Plus+ محصولاتش را از سال 1970 به روش بازاریابی چند سطحی و از طریق بازاریابان توزیع می نماید.

محصولات شرکت مکمل های غذایی است که مواد اولیه آن از میوه و سبزیجات ساخته شده است و شرکت هدف اصلی از ساخت محصولاتش را کمک در حفظ سلامت مشتریان عنوان کرده است.

این شرکت ادعا کرده که محصولاتش اسانس 17 نوع میوه، سبزی و غلات را در خود جای داده است که منجر به بهبود سیستم ایمنی بدن و عملکرد قلب و عروق می شود. شعبه مرکزی این شرکت در شهر Collierville،  تنسی واقع شده است.

از نکات مثبت شرکت ابزارهای آموزشی، رعایت استانداردهای صنعت است.

افرادی که می خواهند در این شرکت مشارکت داشته باشند می توانند با صرف هزینه بسیار کم حدود 50 دلار که صرف خرید بسته های آغازین می شود، فعالیت شان را آغاز کنند.

زمانی که بازاریابان 3 مشتری وفادار داشته باشند مشمول دریافت پورسانت خرده فروشی شده و با ارتقاء به سطوح بالاتر از پاداش های ویژه بهره مند خواهند شد.

شرکت امکانات آموزشی خوبی را برای توزیع کنندگانش فراهم کرده است؛ امکاناتی از قبیل ملزومات حمایتی فروش، ابزارهای آموزش کسب و کارو مواردی از این قبیل.

بازاریابان این شرکت امکان آگاهی آنلاین از تمامی وقایع و اتفاقات شرکت را دارند و حتی در هنگام ورود به شرکت نحوه استفاده از دفتر کار مجازی شان به آن ها آموزش داده می شود.

یکی دیگر از نقاط قوت شرکت ساخته شدن محصولات شرکت از میوه و سبزیجات تازه و آزمایش دقیق بر روی آن ها برای اطمینان از خالص بودن شان است. نحوه تولید محصولات شرکت به این صورت است که عصاره میوه و سبزیجات گرفته شده و با استفاده از فرآیند خشک کردن اختصاصی به صورت پودر در می آید، این پودر با انواع ریز مغذی های گیاهی و فیبر ترکیب شده و آزمایش های لازم برای اطمینان از مناسب بودن سطوح ریز مغذی ها بر روی آن انجام می گیرد و به صورت کپسول های جویدنی توزیع می شود.

این شرکت با کشاورزان طبقه متوسط آمریکای شمالی در پرورش میوه و سبزیجات همکاری داشته و به گفته نماینده شرکت بازرس هایی شخصاً عملیات مزرعه داری از فرآیند دست چین کردن تا کنترل حشرات و علف های هرز را تحت نظارت خود دارند.

محصولات شرکت تحت گواهینامه های مقررات مکمل های غذایی تولید شده و تمامی استانداردهای صنعت در زمینه تست محصول از نظر آلاینده ها و فلزات سنگین، تجهیزات استاندارد ساخت و برچسب های نشان دهنده مواد اولیه و فرمول ساخت بر روی محصول را برآورده کرده است.

شرکت Juice Plus+  علاوه بر نقاط قوتش، نقطه ضعف هایی را نیز دارا است. یکی از مهمترین نقاط ابهامی که در رابطه با این شرکت وجود دارد در رابطه با ادعای مطرح شده در رابطه با تأثیر محصولات شرکت بر روی سلامت افراد است. در این رابطه بحث های زیادی از جانب مراکز علمی مطرح شده و جنجال های زیادی نز برپا شده است. این مراکز شرکت را متهم کرده اند که ادعای مطرح شده توسط شرکت گمراه کننده بوده است. همچنین تحقیقاتی برای منع تولید محصولات   Orchard Blend  وGarden Blend شرکت صورت گرفت به این خاطر که محصولات به نظر تقلبی و فاقد اعتبار می رسید. اتهام دیگری که بر علیه شرکت مطرح شده در رابطه برچسب اطلاعات بر روی محصولات شرکت است که آن را دور از واقعیت عنوان کرده اند.

با وجود همه اتهامات مطرح شده بر علیه شرکت که هیچکدام به اثبات نرسیده است، شرکت یکی از شرکت های باسابقه در این صنعت محسوب می گردد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


اضافه کردن دیدگاه جدید