شناسه : 488
شنبه 3 تير 1396 ساعت 13:03 2017-6-24 13:03:21
پیوند صنعت نتورک مارکتینگ با صنعت دیجیتال مارکتینگ از طرح های اساسی شرکت بهترین راه تجارت ویرا در جهت پیشگیری از اعمال استراتژی های فروش توسط بازاریابان است.
پیوند صنعت نتورک مارکتینگ با صنعت دیجیتال مارکتینگ از طرح های اساسی شرکت بهترین راه تجارت ویرا در جهت پیشگیری از اعمال استراتژی های فروش توسط بازاریابان است.

در مصاحبه منتشر شده سایت با مدیر عامل محترم شرکت بهترین راه تجارت ویرا، جناب آقای داوود رحیمی یکی از نقاط قوت شرکت شان را تلاش برای ایجاد بستری ایده آل در جهت پیوند صنعت نتورک مارکتینگ با صنعت دیجیتال مارکتینگ با هدف جلوگیری از اعمال استراتژی های فروش توسط بازاریابان مطرح نمودند. در راستای عمل به این وعده طرح پیشنهادی شرکت جهت انتشار در اختیار سایت قرار گرفته است که به استحضار کاربران محترم رسانده می شود.

 

 "در دنیای فعلی که هر تجارتی کوشش می کند با توجه به پتانسیل های بالقوه دنیای الکترونیک گوی سبقت را از سایر رقبای خود ربوده و بدون شک غافلان از این صنعت بازندگان تجارت خود خواهند بود، صنعت نتورک آنچنان شایسته و بایسته از فضای الکترونیک بهره ای نبرده بود و صرفاً به ارائه بستر عضوگیری و خرید و فروش تحت فضای دیجیتال بسنده نموده که اگر به این موضوع دقت شود تا این مرحله فقط شرکت های نتورک از فضای دیجیتال برای تجارت خود بهره برده بودند و بازاریابان این صنعت که سرمایه های اصلی این تجارت محسوب می گردند، هیچ سهمی از فضای دیجیتال برای خود نداشتند و پس از خرید محصولاتشان از شرکت مورد فعالیتشان می بایستی بصورت سنتی اقدام به بازاریابی محصولات خود و فروش آنها می نمودند که در این راه مشکلاتی همچون عدم اقبال در فروش محصولات  و عدم وجود سرمایه کافی جهت خریدهای بیشتر مانع از فعالیت بهینه فعالان این صنعت می گردید؛ کما اینکه با توجه به همین مشکلات اعلام شده، استراتژی های فروش که از جانب نفرات بالاتر باعث دلسردی بازاریاب و انبار شدن کالا نزد بازاریاب می گردید.    شرکت بهترین راه تجارت در اقدامی منحصر بفرد بستری را برای بازاریابان خود تحت فضای دیجیتال آماده نمود و با نام بست شاپ (Best shop) رونمایی نموده است.

 

·  در این طرح امکان ایجاد یک فروشگاه اینترنتی دردفتر کار بازاریاب با نام انتخابی خود که منحصراً به نام همان بازاریاب می باشد، فراهم گردیده و بازاریاب می تواند پس از ایجاد فروشگاه  نسبت به دیزاین صفحه اصلی وب سایت خود مطابق با الگوهای آماده که از جانب شرکت برای آنها فراهم گردیده، اقدام نماید و برای خود یک صفحه شخصی تحت دامنه اصلی شرکت داشته باشد.

·   امکان انتخاب گروههای محصولی برای بازاریاب در وب سایتش کاملا به سلیقه ایشان بستگی داشته و می تواند گروه  کالاهایی که مایل به فعالیت فروش آنها می باشد را انتخاب نماید.

·   جالب ترین قسمت این طرح ایجاد کدهای تبلیغاتی بدون داشتن هیچ اطلاعات برنامه نویسی برای بازاریاب می باشد به نحوی که بازاریاب با انتخاب یک کالا یا گروهی از کالا ها می تواند ضن ایجاد لینک محصولات مربوطه به نام وب سایت خودش، قادر به ساخت بنرهای تبلیغاتی جهت درج در وب سایت های دیگر نیز می باشد.

·   چنانچه مشتری های احتمالی روی لینک یا بنرهای بازاریابان کلیک نمایند و منجر به خرید گردد، خرید مربوطه برای مالک و صاحب  آن لینک یا بنر محسوب گردیده و کاملاً مشابه خرید شخصی همان بازاریاب می باشد.

·   در این طرح بازاریاب نیازی به خرید محصول و پرداخت وجه نداشته و صرفاً از طریق بازاریابی دیجیتالی محصولات را از صفحه شخصی خود تبلیغ نموده و می فروشد که مهمترین افق این طرح عدم ایجاد انباشته سازی کالا نزد بازاریاب خواهد بود؛ چرا که کالا فقط به مشتری نهایی که کاملاً احساس نیاز به کالا داشته، فروخته شده است .

·   این طرح برای اولین بار در صنعت نتورک مارکتینگ توسط شرکت بهترین راه تجارت ابداع و رونمایی گردیده است."

 

قابل ذکر است انتشار این مطلب صرفاً جهت اطلاع رسانی بوده و به معنای تأییدو یا عدم تأیید محتوای آن نمی باشد. 

 


دیدگاه ها

اين يك طرح فوووووووق العادس،
يعني واقعا ميشه كه ديگه اين به اصطلاح ليدرا دست از خريد اجبار بردارن؟؟!
اين واقعا عااااليه

سلام
بهترين اتفاق نتورك ايران رقم ميخوره،در حقيقت فروش به روش مدرن و توسط بست شاپ هر كاربر انجام ميشه و شبكه سازي توسط خود شخص و تيم.ممنون هستيم از مدير عامل محترم بابت چنين راهكار عظيم.

این طرح خوبه ولی برای اولین بار نیست . تعداد خیلی زیادی از نتورک های دنیا ازین طرح استفاده میکنند برای فروش محصولاتشون
موفق و موید باشند

با توجه به مسائل مطروحه زیاد از طرف بازاریابان و شکایت آنها به خاطر خرید اجباری , عدم تامین سرمایه , ضعف در شبکه سازی, بیش انباشته سازی کالا و ...
این طرح با پوشش تمام موارد
فصل جدیدی در نتورک را رغم خواهد زد و فضای استراتژی های غلط و غیر علمی را محدود میکند
با تشکر از شرکت خلاق بهترین راه تجارت

این یک ایده عادی و معمولی نیست .این یک ایده بی نظیره که براحتی بحث فروش را برای همه نتورکرها حل کرده.دیگه وقتشه در نتورک ایران تغییرات اساسی شکل بگیره .جا داره از مهندس رحیمی عزیز تشکر ویژه ای داشته باشیم . به امید خدا قطعا شرکت بهترین راه تجارت روزهای فوق العاده ای را پیش رو داره چون بهترین بستر را برای رشد هر نتورکر فراهم کرده .
پیش به سوی موفقیت .....

علی
یه سوال:
این طرح همون دراپ شیپینگ است و اصل نتورک مارکتینگ رو زیر سوال میبره
نتوررک یعنی تبلیغ فرد به فرد
چرا؟ به دلیل اعتماد و اعتبار افراد به هم.
آیا فکر نمی کنید این کار نشان دهنده ضغف بازار یاب های شماست؟

این کار که همون همکاری در فروش هست که بیشتر سایت های فروشگاهی انجام میدن،چیز جدیدی نیست

جالبه اصلا این حرفشون با محصولاتشون نمیخونه اصلا محصولاتشون مصرفی نیست

اضافه کردن دیدگاه جدید