شناسه : 94
دوشنبه 3 آبان 1395 ساعت 14:49 2016-10-24 14:49:51
Jeunesse Global   شرکت بازاریابی شبکه ای است که در سال 2009 توسط Randy Ray  و Wendy Lewis تأسیس شده است. رسالت این شرکت کمک به افراد در جوان ماندن و داشتن زندگی سالم است.
Jeunesse Global شرکت بازاریابی شبکه ای است که در سال 2009 توسط Randy Ray و Wendy Lewis تأسیس شده است. رسالت این شرکت کمک به افراد در جوان ماندن و داشتن زندگی سالم است.

Jeunesse Global   شرکت بازاریابی شبکه ای است که در سال 2009 توسط Randy Ray  و Wendy Lewis تأسیس شده است.

رسالت این شرکت کمک به افراد در جوان ماندن و داشتن زندگی سالم است. این شرکت با استفاده از علوم نوین در خط تولید محصولاتش، خود را از سایر رقبایش متمایز نموده است. این شرکت ادعا کرده از سلول های بنیادی در خط تولیدی محصولاتش استفاده کرده است که منجر به جوانی پوست در سطح سلولی می گردد.

Jeunesse رسته های کاملی از محصولات سلامتی، مراقبت از پوست و تناسب اندام را داراست. درآمد جهانی این شرکت سالیانه 419 میلیون دلار است و در سال 2015 رتبه 38 ام را در لیست 100 شرکت برتر وب سایت اخبار فروش مستقیم به خود اختصاص داده است.  دفتر مرکزی شرکت در فلوریدا واقع شده که 500 کارمند در آن مشغول به کار هستند.

افراد جدید الورود در این شرکت با پرداخت 49 دلار بابت بسته های آغازین می توانند فعالیت شان را آغاز کنند که البته این مبلغ برای افرادی که ساکن کشورهای دیگر هستند 29 دلار است.

ورودی های جدید دسترسی به ابزارهای چاپ شده و دیجیتالی برای انجام فعالیت بازاریابی شان دارند همچنین این افراد می توانند در سیستم بازاریابی شبکه اجتماعی شرکت عضو شوند که در ماه اول عضویت آنان رایگان است اما از ماه های بعدی می بایست ماهانه 19 دلار پرداخت کنند.

توزیع کنندگان شرکت 20 تا 45 درصد سود خرده فروشی بابت فروش محصولات دریافت می کنند. این محصولات به صورت عمده خریداری شده و خرده فروشی می شود.

مشتریان ترجیحی واجد شرایط دریافت 10 درصد تخفیف برای خرید هایشان هستند. این مشتریان 20 درصد تخفیف با ثبت نام در طرح autoship شرکت دریافت می کنند. درآمد توزیع کنندگان شرکت از سود خرده فروشی و دریافت کمیسیون بابت حجم فروش اعضای زیرمجموعه هر توزیع کننده است. کمیسیون حجم فروش بدون محدودیت در تعداد سطوح به صورت هفتگی پرداخت می شود. توزیع کنندگان شرکت پاداش ها با عناوین متفاوتی را دریافت می کنند که به نوعی مشوق آنان است، برای مثال پاداش اولین سفارش، پاداش جذب مشتری، استخر پاداش و…..

گل سرسبد محصولات شرکت محصولی با نام Luminesce است. این محصول مراقبت از پوست برای پیشگیری از پیری زودرس طراحی شده است. این محصول سلامت پوست را با استفاده از بافت های چربی که مشتق شده از سلول های بنیادی است ارتقاء می دهند. آن ها ادعا می کنند این محصول در سطح DNA به ترمیم پوست می پردازد. رنج قیمت این محصول از 45 تا 135 دلار است.

این شرکت همچنین رسته ای کامل از مکمل های غذایی را ارائه کرده است. این محصولات با به تأخیر انداختن پیری زود رس به درخشندگی پوست کمک می نمایند.

Jeunesse برای مشتریان خرده فروشی که به صورت مستقیم از وب سایت شخصی شرکت خرید می کنند این امکان را فراهم کرده که در صورت پس دادن محصول در طول 30 روز پول خود را به طور کامل دریافت کنند، در واقع نوعی ضمانت نامه را به آن ها ارائه داده است؛ البته این امکان برای توزیع کنندگانی که در جهت مصرف شخصی خرید کرده اند نیز وجود دارد.

برخی از نکات منفی که در مورد شرکت مطرح شده است عبارتند از: توزیع کنندگان می بایست ماهیانه 85 دلار برای دریافت محصولات در طرح  autoship پرداخت کنند تا واجد صلاحیت دریافت پورسانت شوند. این یک موضوع نگران کننده است؛ به این معنی که شما مجبور به خرید این حجم از شرکت هستید حتی اگر نتوانید محصولات را به فروش برسانید.

مورد دیگر در مورد دوره های آموزشی برگزار شده توسط شرکت است. شرکت شرایط آموزش بازاریابی در سطح مطلوب را برای ورودی های جدید فراهم نکرده است اما از آنان توقع دارد به سرعت طرح شرکت را اجرا کنند.

این شرکت در ابتدا به افراد تازه وارد آموزش می دهد تا به دوستان و افراد خانواده خودشان فروش داشته باشند و از چارچوب بازار گرم خارج نشوند، اما جهت ارتقاء به رتبه های بالاتر به آنان توصیه می کند که مهارت های بازاریابی پیشرفته را یاد بگیرند تا بتوانند دامنه عضوگیری و فروش شان را از افراد فامیل و دوستان فراتر ببرند.

یکی دیگر از نکات منفی شرکت بالا بودن قیمت برخی از محصولات مراقبت از پوست شرکت است که موجب نارضایتی مصرف کنندگان شده است.

همچنین در خطی مشی های بازخرید شرکت هزینه های حمل و نقلی که در زمان خرید بازاریابان متحمل می شوند، پوشش داده نمی شود.

توزیع کنندگان باید شماره مجوز بازخرید، فرم تکمیل شده بازخرید و رسید اولیه در جهت بازخرید محصولات را داشته باشند و هنگام بازپس فرستادن محصولاتی که توسط خودشان یا مشتریان شان خریداری شده، پیگیری ارسال را شخصاً انجام دهند.

این شرکت مسئولیتی برای بازخرید محصولاتی که در محدوده زمانی تعیین شده به دست شرکت نرسد، قبول نمی کند.

این شرکت رتبه C را در انجمن تجارت برتر کسب کرده است که معتبر نیست. 12 شکایت در 12 ماه گذشته از شرکت به ثبت رسیده است؛ اکثر شکایت ها مربوط به محصولات و خدمات شرکت بوده است. عمده موضوعات شکایت مطرح شده از شرکت در مورد برآورده نشدن ادعاهای مطرح شده در مورد محصولات، سیاست های بازخرید و حمل و نقل محصولات بوده است.

هم اکنون شرکت با مشکلات مالی زیادی مواجه است. مهمترین ویژگی برجسته محصولات شرکت استفاده از تکنولوژی سلول های بنیادی برای ترمیم پوست در سطح DNA و مبارزه با پیری زودرس پوست است.


اضافه کردن دیدگاه جدید