آشنایی با شرکت بهترین راه تجارت ویرا

مصاحبه با مدیر عامل شرکت بهترین راه تجارت

مصاحبه با مدیر عامل شرکت بهترین راه تجارت
تاريخ:بيست و ششم فروردين 1396 ساعت 11:12   |   کد : 426   |   مشاهده: 60
شرکت بهترین راه تجارت ویرا به مدیریت آقای داوود رحیمی و آدرس وب سایت bwbmlm.ir و با محصولاتی در رسته گروه مواد غذایی حیوانی و نباتی خام و فرآوری شده ؛ محصولات و مواد آرایشی و بهداشتی، شوینده و پاک کننده ، محصولات گروه محصولات دیجیتال؛ محصولات نساجی و پوشاک؛ محصولات خانگی و محصولات فرهنگی در تاریخ 1394/11/11 مجوز فعالیت خود را دریافت کرده است. این شرکت در شهرهای تهران - جیرفت دارای شعب فعال است. همچنین مجوز فعالیت این شرکت تا تاریخ 1399/11/11 به مدت 5 سال دارای اعتبار است. در ادامه شما را به خواندن مصاحبه سایت mlmbook با آقای داود رحیمی مدیرعامل این شرکت، در مورد بازاریابی شبکه ای و وضعیت شرکت دعوت می نماییم.

1-   لطفا مقداری از سوابق خود در زمینه تجارت و بازاریابی را بیان نمائید.

 اینجانب داوود رحیمی، ورود خود را به دنیای تجارت از یک گروه صنعتی خودروسازی آغاز نموده و پس از کمتر از یکسال باتوجه به خدمات ارزنده و ارائه راهکارهای مدیریتی در جهت اخذ گواهینامه ISO به سمت مدیر کیفیت گروه صنعتی مربوطه نائل آمدم. در گام بعد با ارائه برنامه های زمانبندی خط تولید و استفاده بهینه و حداکثری از توانمندی های گروه مربوطه ظرفیت تولید را به 2 برابر افزایش داده و بعنوان مدیر تولید واحد مربوطه ادامه فعالیت نموده و اولین تجربه خود را در زمینه بازاریابی در همان گروه صنعتی با استفاده از ظرفیت های باالقوه و ارائه پکیج های تشویقی و راهکارهای نوین تجربه نمودم؛ ولیکن به جهت علاقه مندی بسیار زیاد به طراحی و اجرای ساختمان تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته مهندسی معماری گذرانده و پس از ورود به عرصه صنعت ساختمان نسبت به طراحی و اجرای پروژه های مختلف مسکونی- تجاری و راهسازی فعالیت نموده که حاصل و دستمایه قریب به 15 سال فعالیت ساختمانی اینجانب طراحی و اجرای بیش از 6000 واحد مسکونی می باشد.

2-   هدف شما از تأسیس شرکت و فعالیت در زمینه بازاریابی شبکه ای چیست ؟

 برای پاسخ به این سوال می خواهم عنوان کنم چرا فعالیت های شرکتهای هرمی در ایران ممنوع گردید؟ بدون شک از بین دلائل متعدد موجود ، خروج ارز از کشور – تبلیغات دروغین در خصوص کسب و کار و تخریب تولید کنندگان داخلی بیشتر از همه دلائل باعث ممنوعیت فعالیت این شرکت ها گردید. لذا هدف گروه مؤسسین شرکت ( Best Way ) حمایت از تولید داخلی، جلوگیری از خروج ارز ، ایجاد اشتغال و جلوگیری از تبلیغات واهی دروغین از این صنعت می باشد.

3- به نظر شما یک شرکت بازاریابی شبکه ای موفق چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

 محوریت اصلی فعالیت های شرکت های بازاریابی شبکه ای فروش کالا به مصرف کنندگان نهایی توسط بازاریابان شرکت ها می باشد. بنابراین یک شرکت بازاریابی شبکه ای باید در مرحله اول نسبت به ارائه کالایی اقدام نماید که مخاطب عام داشته باشد و در این راستا کیفیت، خدمات پس از فروش و قیمت مناسب کالا از مهمترین فاکتورهای کالای عرضه شده می باشند و در مرحله بعدی سود مناسب و منطقی که شرکت در قبال فروش محصولات به فعالان این صنعت پرداخت می نماید باید به نحوی باشد که هر بازاریاب بنابر فعالیت واقعی خود از آن بهره مند گردد.

4- شرکت شما تا چه اندازه این ویژگی ها را داراست؟

 مطمئنا هدف شرکت Best Way نیز کسب تمام فاکتورها و ویژگی های عنوان شده می باشد. در ابتدای راه هستیم اما نگرش ما از انتخاب کالا ( کیفیت و قیمت ) نحوه آموزش و سرمایه گذاری مؤید نیت شرکت Best Way می باشد.

5- به نظرشما چه اقداماتی فعالیت بازاریابی شبکه ای را مشابه فعالیت شرکت های هرمی جلوه می دهد؟